Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

20.06.2019

Виконавчий комітет на черговому засіданні, 20 червня, прийняв рішення з ряду бюджетних та майнових питань. Також за рішенням виконкому міські об’єднання співвласників багатоквартирних будинків «Затишок-02», «Добробут-Корюківка», «Затишний Дім-Корюківка» включаються у міську Програму, що передбачає фінансову підтримку та впровадження енергозбереження в будинках ОСББ на 2017-2019 роки. Продовжити читання “Відбулося чергове засідання виконавчого комітету”

Адмінкомісія притягнула до відповідальності двох громадян

20.06.2019

Адміністративною комісією, що діє при виконкомі міської ради, на засіданні 20 червня було розглянуто 2 справи про притягнення до відповідальності осіб, які вчинили правопорушення.

За рішенням комісії, відповідно до ст. 152 КУпАП жителька міста повинна сплатити штраф у розмірі 340 грн. за зберігання біля свого будинку дров. Ще один громадянин отримав попередження за те, що його собака перебував на вулиці без повідка та намордника, що передбачено ч. 1 ст. 154 КУпАП.

Сьогодні третя річниця загибелі в зоні АТО Андрія Супруненка

20.06.2019

Уродженець с. Перелюб Андрій Супруненко віддав своє життя, самовіддано захищаючи Україну від ворога. Він стояв на сторожі миру і спокою на рідній землі. Пам’ять про подвиги і мужність захисника Батьківщини завжди буде жити в серцях вдячних українців.

Вічна слава герою!