До уваги громадян! Відбудуться громадські слухання

10.06.2019

Корюківська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території на земельну ділянку для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, яка розташована за межами м. Корюківка, Корюківського району Чернігівської області.

Площа земельної ділянки 5,8922 га. Кадастровий номер 7422482000:06:001:0069» та розроблення містобудівної документації «Детальний план території на земельної ділянки орієнтовною площею 9,1 га  для розміщення та експлуатації об’єктів деревопереробної промисловості за межами населеного пункту м. Корюківка на території Корюківської міської ради Корюкіського району Чернігівської області в районі вулиць Дудка та Соборна».

Розробник – ПП фірма «Майстерня архітектора Травки В.А.».

Розгляд містобудівної документації відбудеться 02 липня 2019 року в приміщенні Корюківської міської ради – сесійна зала (вул. Бульварна, 6, м. Корюківка) об 11.00 годині.

Із зауваженнями та пропозиціями відносно реалізації містобудівної документації звертатися до Корюківської міської ради за адресою: 15300, Чернігівська обл., м. Корюківка, вул. Бульварна, 6, тел. (04657) 2-13-79 протягом 15 календарних днів з моменту виходу оголошення. Пропозиції подаються в письмовій формі.

Відповідальний: Скиба Тетяна Віталіївна

Ознайомитися з Проектним планом