Святкові заходи в Корюківській громаді у День Святої Трійці

18.06.2019

Вже доброю традицією стало відзначення на свято Трійці Дня села Сядрине. У неділю в селі відбулися святкові заходи з виступами місцевих колективів та артистів з Корюківки. Зі святом жителів села привітали міський голова Ратан Ахмедов та в.о. старости Сядринського старостинського округу Олена Кравченко, бажаючи громаді миру, розвитку і процвітання.

За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток галузі культури та з нагоди свята міський голова вручив Почесну грамоту Корюківської міської ради директору Сядринського будинку культури Олені Дудко. Подяки від в.о. старости отримали односельчани, які здійснюють активну громадську діяльність і роблять вагомий внесок у розвиток території.

На найменших гостей свята чекало активне дозвілля від «Равлика на канікулах» громадської організації «Альтернатива», організоване за підтримки народного депутата України Анатолія Євлахова. Найактивніші учасники розваг і конкурсів отримували подарунки, а всіх охочих пригощали лимонадом та солодощами.

Святковий концерт з нагоди свята Трійці, за участі творчих колективів, відбувся і в селі Петрова Слобода.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради