Архів за: 01.07.2019

Спортивно-музичний День молоді по-корюківськи

01.07.2019

Відзначення свята молоді продовжилося 30 червня: в центрі міста, на майданчику з вуличними тренажерами відбулися змагання з силового триборства.

У двох вагових категоріях (до 70 кг та 70 кг +) змагалися місцеві і приїжджі спортсмени. Продемонструвати вправність і силу необхідно було у присіданні, віджиманні на брусах і підтягуванні. У першій категорії (до 70 кг) перемогу здобув Костянтин Черняков, «срібло» дісталося Дмитру Огієнку, а третім став Микола Самойлов. Продовження

Інформація про проведення конкурсів

01.07.2019

1 липня о 9.00 год. відбувся конкурс з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів, на земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності, право оренди яких пропонується для продажу на конкурентних засадах (земельних торгах), який забезпечить підготовку лотів (виготовлення документацій із землеустрою та агрохімічних паспортів (у разі необхідності)).

Переможцем конкурсу було визначено – ПП «Десна – Експерт – М». Продовження

Комунальне підприємство «Убідьське» Корюківської міської ради інформує

01.07.2019

За результатами конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки приміщення площею 51,2 кв.м. в нежитловій будівлі, за адресою: Чернігівська область, Корюківський район, с.Сахутівка, вул. Шевченка, 38А, для цілей оренди, переможцем визначено суб’єкта оціночної діяльності –  приватне підприємство «Десна-Експерт-М».

День Конституції України та День молоді – свята, що об’єднують

01.07.2019

Заходи до Дня Конституції України та Дня молоді розпочалися 29 червня святковим велопробігом за участі місцевих велолюбителів.

У другій половині дня на любителів спорту і танців чекали змагання з волейболу та майстер-клас з сальси і бачати. Святковий вечір продовжився на центральній площі міста, де вручали відзнаки кращим працівникам підприємств, установ, організацій та активній молоді, отримували музичні вітання від місцевих колективів і танцювали на запальній дискотеці. Продовження

У Корюківці відбувся випускний бал

01.07.2019

Для 83 випускників міських шкіл відбувся випускний вечір, який ознаменував початок самостійного, дорослого життя. Відтепер колишні школярі мають зробити важливий у своєму житті крок – обрати професію і самостійно нести відповідальність за свої рішення.

За традицією жителі міста оплесками зустрічали на центральній площі міста випускників Корюківської гімназії, міських шкіл №1 і №4. Серед них – молодь з активною життєвою позицією, учасники місцевої самодіяльності, переможці олімпіад і змагань різних рівнів та медалісти-відмінники навчання. Продовження

Популістське рішення Уряду несе загрозу припинення теплопостачання міст – АМУ

01.07.2019

Асоціація міст України переконана: рішення Кабінету Міністрів України про встановлення граничних тарифів на постачання тепла споживачам загрожує банкрутством теплопостачальних підприємств. Про це повідомляє Чернігівське регіональне відділення АМУ. Продовження