02.07.2019

Як і планувалося, 2 липня в міській раді відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території на земельну ділянку для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, яка розташована за межами м. Корюківка, Корюківського району Чернігівської області. Площа земельної ділянки 5,8922 га. Кадастровий номер 7422482000:06:001:0069» Продовжити читання “У міській раді розглянули Детальні плани територій на земельні ділянки за межами міста”

До уваги представників ОСББ!

02.07.2019

4 липня в залі засідань Корюківської міської ради відбудеться тренінг за підтримки проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень «HOUSES».

На тренінгу ви дізнаєтеся про особливості відносин права власності у багатоквартирному будинку та як налагодити роботу новоствореного ОСББ. Продовжити читання “До уваги представників ОСББ!”

Наумівський «Зелений гай» відкрив табірну зміну

02.07.2019

Свято відкриття табірної зміни у сезонному позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Зелений Гай» у с. Наумівка відбулося 1 липня. Цього року тут відпочивають 80 дітей з різних населених пунктів Корюківської громади, а зміна триватиме з 26 червня по 16 липня.

З початком таборування дітей привітали в.о. старости Наумівського старостинського округу Марія Суха та начальник Відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради Ірина Наумчик, побажали незабутніх вражень та нових знайомств. Продовжити читання “Наумівський «Зелений гай» відкрив табірну зміну”