Архів за: 04.07.2019

У міській раді відбулося чергове засідання виконкому

04.07.2019

На черговому засіданні виконком міської ради затвердив план роботи на ІІ півріччя та прийняв до відома інформацію про роботу зі зверненнями громадян за І півріччя.

Члени виконкому розглянули заяву об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «М.Р.І.Я» та прийняли рішення включити вказане ОСББ, що знаходиться за адресою м. Корюківка, вул. Шевченка, будинок 115, у міську Програму стимулювання створення, фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та впровадження енергозбереження в будинках ОСББ на 2017-2019 роки. Продовження

Співвласники багатоквартирних будинків продовжують навчання з управління енергоефективними проектами

04.07.2019

Сьогодні в міській раді вкотре відбулася зустріч з представниками діючих в місті ОСББ та жителями багатоквартирних будинків, які мають намір створити таке об’єднання. Говорили про відносини права власності у будинках та про налагодження роботи новоствореного ОСББ.

Національний консультант з підтримки створення ОСББ та розвитку їх потенціалу (ПРООН) в Чернігівській області Світлана Рожок також розповіла про заходи енергоефективності та механізми реалізації енергоефективних проектів. Продовження

Корюківських поліцейських привітали з професійним святом

04.07.2019

Сьогодні своє професійне свято відзначає Національна поліція України. Свято це покликане вшанувати тих, хто стоїть на варті дотримання законів, а також вкотре нагадати про визначальну роль поліції у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки.

З привітаннями до трудового колективу Корюківського відділення поліції завітали керівники району та міста. Міський голова Ратан Ахмедов разом з головою районної ради Віктором Чернухою та головою райдержадміністрації Олексієм Мірошниченком дякували співробітникам поліції за самовідданість надважливій справі – охороні правопорядку на підвідомчій території. Продовження

Увага! Планується зміна тарифу

04.07.2019

Корюківська житлово-експлуатаційна контора повідомляє своїх абонентів про намір збільшити тарифи на послуги з поводження з твердими побутовими відходами.

На даний час підприємство працює за тарифами по збиранню, перевезенню та захороненню твердих побутових відходів, затвердженими  рішенням Корюківської міської ради №141 від 23.04.2018р., та які розраховані на підставі показників та даних 2017 року і введеними в дію з 01.06.2018р. Продовження

Шановні співробітники Корюківського відділення поліції! Вітаємо вас і всю Національну поліцію України з професійним святом!

04.07.2019

Ви обрали надзвичайно відповідальну місію – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує. Часто виконання ваших професійних обов’язків пов’язане з ризиком для власного здоров’я і життя.

Тож прийміть щиру вдячність за вірність обраній справі, самовіддану і сумлінну працю. Нехай ваші зусилля і високий професіоналізм будуть винагороджені повагою і довірою громадян.

Міцного здоров’я вам, бадьорості духу, витривалості і наснаги в роботі. Благополуччя і миру вашим родинам!

Депутати та виконавчий комітет
Корюківської міської ради

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Липень 2019
« Чер   Сер »