Корюківська міська рада інформує

09.07.2019

Оголошується конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки.

Найменування об’єкта малої приватизації: незавершене будівництво житлового будинку.

Балансоутримувач: Корюківська міська рада. Продовжити читання “Корюківська міська рада інформує”

Сьогодні п’ята річниця загибелі в зоні АТО Павла Висоцького

09.07.2019

Павло Висоцький – виходець з Корюківського району, уродженець с.Рибинськ. У 2014 році одним з перших опинився в зоні бойових дій, аби захистити територіальну цілісність своєї Батьківщини.

На жаль, повернутися до родини живим не судилося. 7 липня 2014 року, під час проведення антитерористичної операції поблизу с.Дмитрівка, Донецької області, в БМП, підірвавшись на фугасі, він загинув. Похований у місті Києві. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню (посмертно). Продовжити читання “Сьогодні п’ята річниця загибелі в зоні АТО Павла Висоцького”