Корюківська міська рада інформує

09.07.2019

Оголошується конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки.

Найменування об’єкта малої приватизації: незавершене будівництво житлового будинку.

Балансоутримувач: Корюківська міська рада.

Місцезнаходження об’єкта приватизації: Чернігівська область, м. Корюківка, вул. Бульварна, 43.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта приватизації шляхом продажу на аукціоні.

Вартість об’єкта приватизації станом на 01.07.2019 р. – 377811,25 грн.

Розмір земельної ділянки: 0,2442 га.

Цільове призначення земельної ділянки комунальної власності: житлової забудови (добудова та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Наявність об’єкта, що містить державну таємницю (так, ні): ні.

Дата оцінки: орієнтовно 31.06.2019 року.

Строк виконання робіт: 7 календарних днів.

Претенденти на участь у конкурсі подають конкурсну документацію в запечатаному конверті, яка складається з:

– заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

– копія установчого документа претендента;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);

– пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Документи на участь у конкурсі подаються до Корюківської міської ради за адресою: м. Корюківка, вул. Бульварна, 6 до 16.00 за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

Конкурс відбудеться в адміністративній будівлі Корюківської міської ради за адресою: м. Корюківка, вул. Бульварна, 6 (сесійна зала) об 11.00 через 14 днів після опублікування цієї інформації.

Телефон для довідок (04657) 2-13-79.

Анонс заходів до Дня захисника України та Дня українського козацтва (13 жовтня, неділя)

16 жовтня о 12.00 год. у Корюківській міській раді відбудеться семінар-тренінг з питань діяльності ОСББ

17 жовтня з 11.00 до 13.00 у приміщенні Корюківської міської ради (вул.Бульварна, 6) відбудеться виїзний прийом громадян Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області

18 жовтня, відповідно до розпорядження міського голови, відбудеться засідання чергової двадцять сьомої сесії міської ради сьомого скликання. Початок: о 14.00.

Режим роботи ставків на річці Бреч

Липень 2019
« Чер   Сер »