Корюківська міська рада інформує

09.07.2019

Оголошується конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки.

Найменування об’єкта малої приватизації: незавершене будівництво житлового будинку.

Балансоутримувач: Корюківська міська рада.

Місцезнаходження об’єкта приватизації: Чернігівська область, м. Корюківка, вул. Бульварна, 43.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта приватизації шляхом продажу на аукціоні.

Вартість об’єкта приватизації станом на 01.07.2019 р. – 377811,25 грн.

Розмір земельної ділянки: 0,2442 га.

Цільове призначення земельної ділянки комунальної власності: житлової забудови (добудова та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Наявність об’єкта, що містить державну таємницю (так, ні): ні.

Дата оцінки: орієнтовно 31.06.2019 року.

Строк виконання робіт: 7 календарних днів.

Претенденти на участь у конкурсі подають конкурсну документацію в запечатаному конверті, яка складається з:

– заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

– копія установчого документа претендента;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);

– пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Документи на участь у конкурсі подаються до Корюківської міської ради за адресою: м. Корюківка, вул. Бульварна, 6 до 16.00 за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

Конкурс відбудеться в адміністративній будівлі Корюківської міської ради за адресою: м. Корюківка, вул. Бульварна, 6 (сесійна зала) об 11.00 через 14 днів після опублікування цієї інформації.

Телефон для довідок (04657) 2-13-79.

6 грудня о 12.00 год. відбудеться засідання позачергової 30 сесії міської ради сьомого скликання (розпорядження міського голови)

13 грудня об 11.00 год. в Корюківському історичному музеї відбудеться тематичний захід до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та покладання квітів до пам’ятника «Героям Чорнобиля»

Режим роботи ставків на річці Бреч

Липень 2019