Корюківських поліцейських привітали з професійним святом

04.07.2019

Сьогодні своє професійне свято відзначає Національна поліція України. Свято це покликане вшанувати тих, хто стоїть на варті дотримання законів, а також вкотре нагадати про визначальну роль поліції у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки.

З привітаннями до трудового колективу Корюківського відділення поліції завітали керівники району та міста. Міський голова Ратан Ахмедов разом з головою районної ради Віктором Чернухою та головою райдержадміністрації Олексієм Мірошниченком дякували співробітникам поліції за самовідданість надважливій справі – охороні правопорядку на підвідомчій території.

Привітав колег зі святом начальник відділення Андрій Кукуюк, який висловив колективу вдячність за злагоджену роботу, побажав професійних успіхів і сімейного благополуччя.

За високий професіоналізм та сумлінну працю працівникам відділення вручили відзнаки – Почесні грамоти  районної ради, райдержадміністрації та міської ради.

Почесною грамотою районної ради нагороджені:

Кукуюк Андрій Петрович – підполковник поліції, начальник Корюківського відділення поліції Менського відділу поліції ГУНП у Чернігівській області;

Качан Юлія Юріївна – старший лейтенант поліції, слідчий слідчого відділення Корюківського відділення поліції Менського відділу поліції ГУНП у Чернігівській області

Почесною грамотою райдержадміністрації нагороджений:

Сірий Олексій Васильович – старший інспектор-черговий сектору реагування патрульної поліції №1 Корюківського відділення поліції Менського відділу поліції ГУНП у Чернігівській області

Почесною грамотою міської ради нагороджені:

Бахир Олександр Віталійович – майор поліції, заступник начальника Корюківського відділення поліції Менського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області;

Олійник Максим Миколайович – капітан поліції, старший оперуповноважений сектору кримінальної поліції Корюківського відділення поліції Менського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради