Відділ освіти, культури, молоді та спорту інформує

29.07.2019

Оголошується конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки.

Назва об’єкта:   частина приміщення площею 80,15 кв.м. в нежитловій будівлі на І-му поверсі.

Балансова залишкова вартість: 47 052,06 грн.

Балансоутримувач: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради.

Мета проведення оцінки: визначення вартості об’єктів для розрахунку орендної плати.

Претендентам потрібно подати в запечатаному конверті документацію з описом підтвердних документів:

– заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

– копія установчого документа претендента;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);

– пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Конкурсна  пропозиція  претендента  подається  за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу у запечатаному конверті  і  має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання   робіт.

Строк виконання робіт – до 5 календарних днів від дати підписання договору (після отримання необхідної документації).

Конкурс відбудеться 12.08.2019 року о 11 год. за адресою: 15300, м. Корюківка, вул. Бульварна, 6.  Телефон для довідок (04657) 2-11-70.

Липень 2019