Архів за: 23.08.2019

Юні читачі бібліотеки привітали жителів міста з державними святами

23.08.2019

До Дня Державного Прапора та Дня незалежності України Корюківська публічна бібліотека організувала патріотичні читання. Відвідувачам бібліотекарі пропонували обрати книгу та вголос прочитати вірші, а на вулицях міста громадяни долучилися до вуличних літературних читань «Українську силу духу скріплюють поети». Сьогодні організатори акції завітали і до міської ради. Продовження

Державному Прапору України присвячено

23.08.2019

Державні символи для кожної країни – це символи єдності народу, його ідентичності. Близькими серцю кожного українця є жовто-сині кольори, які, поєднуючись у Державному Прапорі, є символом сили і слави України.

Сьогодні в Корюківці відбувся захід, пройнятий духом патріотизму і шани до державних символів: біля пам’ятного знаку воїнам-учасникам АТО урочисто підняли Державний Прапор. Цю почесну місію виконали учасники бойових дій на сході України. Продовження

Нова українська школа: підготовка до початку навчального року триває

22.08.2019

У рамках реалізації концепції «Нова українська школа» Відділом освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради були закуплені комплекти дитячих музичних інструментів для перших класів  освітніх закладів Корюківської громади. Інструменти придбані за кошти державної субвенції на НУШ та за співфінансування з місцевого бюджету.

Ці яскраві засоби сприятимуть розвиткові творчих здібностей дітей та естетичного смаку.

Вітаємо з Днем Державного Прапора України!

23.08.2019

Державний Прапор України – це символ духу і свободи незалежної України. Це символ всіх головних етапів і звершень, які сталися протягом усіх років. Пишаймося своєю історією та країною, бережімо її символи і з гордістю несімо наш Державний Прапор до нових перемог!

Депутати та виконавчий комітет
Корюківської міської ради

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Серпень 2019
« Лип   Вер »