До уваги жителів громади!

27.08.2019

З 27 серпня Корюківська міська рада приймає пропозиції громадськості щодо найменування вулиці, яка запроектована на перетині вул.Шевченка та вул.Польова в м.Корюківка (район «тиру»).

Пропозиції можна надавати в письмовому та електронному вигляді.

Вимоги до письмової пропозиції:

– викладена на паперовому носії;

– містить повне ім’я (або найменування), адресу, контактні дані та особистий підпис суб’єкта звернення (для юридичних осіб підпис керівника або уповноваженої особи).

Вимоги до електронної пропозиції:

– подана через офіційні електронні засоби зв’язку, які вказані в оголошенні про прийом пропозицій;

– містить повне ім’я (або найменування), адресу, контактні дані та електронний цифровий підпис суб’єкта звернення.

Колективна пропозиція може бути подана тільки у вигляді письмової пропозиції, де зазначаються прізвища, ім’я, по-батькові та особисті підписи всіх осіб, які підтримують пропозицію.

Від однієї особи може бути подано один варіант найменування/перейменування об’єкту топоніміки. У разі, якщо однією особою подано більше варіантів найменування/перейменування об’єкту топоніміки, то до уваги приймаються тільки перший варіант.

Комісія не розглядає та не приймає до уваги варіант найменування/перейменування об’єкту топоніміки, що міститься у пропозиції якщо:

– варіант найменування/перейменування об’єкту топоніміки містить назву, яка не відповідає вимогам Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»;

– варіант найменування/перейменування об’єкту топоніміки містить назву, яка носить образливий характер, містить прояви расової, національної, релігійної, мовної та ідеологічної нетерпимості, заклики до насильства, повалення легітимної влади та інші висловлювання, що порушують чинне законодавство, порочать честь і гідність, порушують права та охоронювані законом інтереси третіх осіб;

– варіант найменування/перейменування об’єкту топоніміки містить назву, яка повторює вже існуючу назву такого ж об’єкту топоніміки на території того ж населеного пункту Корюківської міської ради;

– варіант найменування/перейменування об’єкту топоніміки поданий особою, яка вже подала варіант найменування/перейменування щодо цього об’єкту топоніміки.

Пропозиції приймаються комісією з питань найменування / перейменування об’єктів топоніміки в населених пунктах Корюківської міської ради до 25 вересня 2019 року включно.

За результатами отриманих пропозицій буде проведено громадське обговорення, яке відбудеться 27 вересня (про час буде повідомлено додатково).

За детальною інформацією звертатися за тел.: 3-44-81 (юридичний відділ міської ради).

Серпень 2019