Експертна група розглянула нові проекти Бюджету участі

13.08.2019

Корюківська громада вкотре готується до обрання переможців Бюджету участі. Протягом двох днів, 12 і 13 серпня, у міській раді відбулися зустрічі з авторами громадських проектів, які претендують на реалізацію в рамках Бюджету участі у 2020 році.

Автори презентували 17 проектів, детально розповідаючи про їх  мету, хід реалізації та очікувані результати.

Обговоривши проекти та отримавши відповіді на поставлені запитання, експертна група прийняла рішення один проект відхилити (3D кінотеатр), оскільки він не відповідав вимогам Положення про громадський бюджет, відправити на доопрацювання 4 проекти («Стежка здоров’я», «Місця для підзарядки мобільних пристроїв», «Культурно-мистецький простір «Музично-кольорові барви Корюківки»», «Зона відпочинку по вулиці Садова»). Їх автори мають право протягом п’яти днів скорегувати проекти та подати їх у кінцевому вигляді до міської ради.

Проекти, до яких не було запитань, автоматично відправляться на голосування, яке відбудеться у вересні. Це наступні проекти:

– Відкрите кіно

– «Центральний пляж» – зона відпочинку для дітей та дорослих (с.Сядрине)

– Фотозона для закоханих

– «Спорт для всіх» (мікрорайон «Клин»)

– Кирзовий м’яч – турнір з дворового футболу

– Екопарковка

– Авто – власними руками

– Дитяче містечко (с.Тютюнниця)

– Розчищення та зариблення ставка в селі Буда

– Сімейний відпочинок у сквері в селі Петрова Слобода

– Майданчик для вигулу собак

– Зона сімейного відпочинку (с.Сядрине)

Детальніше з ними можна ознайомитися на сайті «Соціальний інспектор» за посиланням: http://koryukivka-otg.ci.org.ua/

* Перелік усіх проектів, за які ви зможете віддати свій голос, а також інформація про час та місця для голосування будуть оприлюднені пізніше. Слідкуйте за новинами.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради