Корюківська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки

06.08.2019

І. Назва об’єкта:

1) Нежитлове приміщення загальною площею 19,43 кв.м. на ІІ поверсі нежитлової будівлі по вул. Вокзальна, 24, в м.Корюківка, балансова залишкова вартість 19581,0 грн.

2) Нежитлове приміщення загальною площею 19,13 кв.м. на ІІ поверсі нежитлової будівлі по вул. Вокзальна, 8а, в м.Корюківка, балансова залишкова вартість 13397,88 грн.

3) Нежитлове приміщення загальною площею 116,4 кв.м. на І поверсі нежитлової будівлі по вул. Вокзальна, 8а, в м.Корюківка, балансова залишкова вартість 81461,04 грн.

4) Нежитлове приміщення загальною площею 20,0 кв.м. в одноповерховій нежитлової будівлі по вул. Шевченка, 89а, в с.Наумівка, Корюківського району, балансова залишкова вартість 5560,88 грн.

5) Нежитлове приміщення загальною площею 11,5 кв.м. в одноповерховій нежитлової будівлі по вул. Центральна, 7, в с.Буда, Корюківського району, балансова залишкова вартість 0,00 грн.

6) Нежитлове приміщення загальною площею 24,0 кв.м. в одноповерховій нежитлової будівлі по вул. Хмельницького Б., 56 а, в с.Тютюнниця, Корюківського району, балансова залишкова вартість 0,00 грн.

Балансоутримувач: Корюківська міська рада.

Мета проведення оцінки: для цілей оренди.

ІІ. Назва об’єкта: прибудинкова територія (тверде покриття) за адресою: м. Корюківка,  пров. Бульварний, 8а, площею 600 кв.м.

Балансоутримувач: Корюківська міська рада.

Мета проведення оцінки: для цілей бухгалтерського обліку

Претендентам потрібно подати в запечатаному конверті документацію з описом підтвердних документів:

– заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

– копія установчого документа претендента;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);

– пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Конкурсна  пропозиція  претендента  подається  за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу у запечатаному конверті  і  має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.

Строк виконання робіт – до 7 календарних днів від дати підписання договору (після отримання необхідної документації).

Конкурс відбудеться 20.08.2019 року об 11.00 год. за адресою: 15300, м. Корюківка, вул. Бульварна, 6.

Телефон для довідок: (04657) 2-13-79.

6 грудня о 12.00 год. відбудеться засідання позачергової 30 сесії міської ради сьомого скликання (розпорядження міського голови)

13 грудня об 11.00 год. в Корюківському історичному музеї відбудеться тематичний захід до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та покладання квітів до пам’ятника «Героям Чорнобиля»

Режим роботи ставків на річці Бреч

Серпень 2019