На черговому засіданні виконкому розглянули 26 питань

16.08.2019

На порядку денному засідання виконавчого комітету, яке відбулося 15 серпня, прийняли ряд рішень з майнових і земельних питань, рішення за заявами громадян про надання дозволу на підключення до централізованої мережі водопостачання, надання матеріальної допомоги, постановку на квартирний облік, знесення зелених насаджень та ін.

Рішенням виконкому також затверджений склад робочої комісії з перевірки готовності закладів освіти Корюківської міської ради до нового 2019 – 2020 навчального року та графік роботи комісії.

Окрім цього, виконком надав дозволи Корюківському дошкільному навчальному закладу № 4 «Веселка» еколого-натуралістичного напрямку на здійснення попередньої оплати робіт з реконструкції покрівлі із заміною скатного даху ДНЗ та Відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради на здійснення попередньої оплати робіт з реконструкції частини приміщення у зв’язку з облатуванням внутрішніх санвузлів Забарівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Виконавчий комітет своїм рішенням визначив перелік видів суспільно – корисних, оплачуваних робіт на території населених пунктів Корюківської міської ради, що можуть виконувати порушники, до яких судом застосовано адміністративне стягнення.

За клопотанням підприємств, установ, організацій, прийнято рішення про нагородження громадян відзнаками міської ради.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради