Жителів багатоквартирних будинків консультують з питань функціонування ОСББ

22.08.2019

У підтримку діючим та потенційним об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків у Корюківці проходить цілий ряд тренінгів і семінарів.

Черговий відбувся сьогодні, 22 серпня, і був присвячений питанням переваги створення ОСББ, врегулювання питань оплати комунальних послуг, а також основам енергоефективності.

Національний консультант з підтримки створення ОСББ та розвитку їх потенціалу (ПРООН) у Чернігівській області Світлана Рожок, яка проводить відповідні заходи, зупинилася на питаннях заходів енергоефективності в багатоквартирному будинку, надала роз’яснення щодо покрокового переходу до свідомого управління об’єднанням. Говорили на семінарі і про потенціал енергоефективності, про наслідки часткового утеплення будинків та про шляхи економії в рамках здійснення енергоефективних заходів.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради