Голосуйте за громадські проекти!

02.09.2019

Нагадуємо, що з 1 по 30 вересня триває голосування за проекти бюджету участі. Тож обирайте з 16 проектів 1, і віддайте за нього свій голос в електронному вигляді (http://koryukivka.ci.org.ua) або в паперовому у визначених місцях:
– приміщення Корюківської публічної бібліотеки (м. Корюківка, вул. Бульварна, 13), відповідно до графіку роботи;

– адміністративне приміщення Сядринського старостинського округу (с. Сядрине, вул. Генерала Білого, 54), відповідно до графіку роботи;
– адміністративне приміщення Будянського старостинського округу (с.Буда, вул.Войкова,7), відповідно до графіку роботи.
– адміністративне приміщення Тютюнницького старостинського округу (с.Тютюнниця, вул.Б.Хмельницького,56), відповідно до графіку роботи.

Проекти, винесені на голосування:

Міські проекти:
– Відкрите кіно
– Фотозона для закоханих
– Спорт для всіх
– Кирзовий м’яч – турнір з дворового футболу
– Екопарковка
– Авто – власними руками
– Майданчик для вигулу собак
– Стежка здоров’я
– Місця для підзарядки мобільних пристроїв
– Культурно-мистецький простір «Музично-кольорові барви Корюківки»
– Зона відпочинку по вулиці Садова

Проекти старостинських округів:
– Центральний пляж – зона відпочинку для дітей та дорослих (с.Сядрине)
– Зона сімейного відпочинку (с.Сядрине)
– Дитяче містечко (с.Тютюнниця)
– Розчищення та зариблення ставка в селі Буда
– Сімейний відпочинок у сквері в селі Петрова Слобода

Детально з вказаними проектами можна ознайомитися за посиланням http://koryukivka-otg.ci.org.ua/.

Голосувати можуть громадяни, зареєстровані на території громади, які досягли 14-річного віку (за наявності паспорта громадянина України). Свій голос можна віддати лише за 1 вподобаний проект.

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Вересень 2019
« Сер