Корюківських рятівників вітали з професійним святом

17.09.2019

Сьогодні своє професійне свято відзначають співробітники служби цивільного захисту. Ця дата покликана вшанувати мужність, відданість обраній справі та самопожертву, які щодня проявляють пожежники і рятівники.

За самовіддану працю в Корюківці дякували колективу 2 державного пожежно-рятувального загону Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій. Слова вдячності і побажання міцного здоров’я і витримки звучали від міського голови Ратана Ахмедова, голови райдержадміністрації Олексія Мірошниченка, голови районної ради Віктора Чернухи та від начальника загону Олександра Мотчаного.

Дякували на заході і ветеранам служби, які велику частину свого життя присвятили почесній місії – спасінню людських життів. У свою чергу,  колишні пожежники висловили вдячність місцевій владі за підтримку роботи служби і побажали колективу злагодженої роботи.

За багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм кращих працівників нагородили відзнаками:

Почесною грамотою Корюківської міської ради нагороджені:

– Заводенко Катерина Борисівна – рядовий служби цивільного захисту, диспетчер 9 ДПРЧ (м.Корюківка) 2 ДПРЗ Управління ДСНС України у Чернігівській області;

– Подя Андрій Миколайович – старшина служби цивільного захисту, водій 9 ДПРЧ (м.Корюківка) 2 ДПРЗ Управління ДСНС України у Чернігівській області.

Почесною грамотою Корюківської райдержадміністрації нагороджений:

– Долбін Олександр Миколайович – командир відділення  18-го державного пожежно – рятувального поста Управління ДСНС України у Чернігівській області з охорони об’єктів (м.Корюківка)

Почесною грамотою Корюківської районної ради нагороджений:

– Самойлов Микола Сергійович – старший лейтенант служби цивільного захисту, начальника караулу 9 ДПРЧ (м.Корюківка) 2 ДПРЗ  Управління ДСНС України у Чернігівській області.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

Анонс заходів до Дня захисника України та Дня українського козацтва (13 жовтня, неділя)

16 жовтня о 12.00 год. у Корюківській міській раді відбудеться семінар-тренінг з питань діяльності ОСББ

17 жовтня з 11.00 до 13.00 у приміщенні Корюківської міської ради (вул.Бульварна, 6) відбудеться виїзний прийом громадян Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області

18 жовтня, відповідно до розпорядження міського голови, відбудеться засідання чергової двадцять сьомої сесії міської ради сьомого скликання. Початок: о 14.00.

Режим роботи ставків на річці Бреч

Вересень 2019
« Сер   Жов »