Працівників лісового господарства Корюківщини привітали з професійним святом

13.09.2019

Цієї неділі професійне свято відзначають працівники галузі лісового господарства України. Напередодні свята у двох лісгоппідприємствах Корюківки відбулися урочисті збори.

Зі словами привітань до трудових колективів районного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Корюківкаліс» та державного підприємства «Корюківське лісове господарство» зверталися представники влади: голова районної ради Віктор Чернуха, голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко, секретар міської ради Світлана Олійник та керівництво підприємств: директор ДП “Корюківське лісове господарство” Олег Петренко та головний лісничий РКСЛП “Корюківкаліс” Володимир Мороз.

Працівникам зичили трудових успіхів, особистого благополуччя та родинного затишку. Відзначали й те, що окрім своїх прямих функцій ці два чисельні за кількістю працюючих підприємства постійно надають підтримку громадам.

Керівники підприємств підбили підсумки роботи за 8 місяців поточного року, дякували колегам за досягнення, здобуті завдяки сумлінній праці працівників, яких сьогодні і відзначили почесними грамотами та подяками.

Почесною грамотою міської ради нагороджені:

БАРАБАШ Сергій Олександрович верстатник цеху переробки деревини ДП «Корюківське лісове господарство»;

ПОТАШНИЙ Володимир Анатолійович – водій автотранспортних засобів ДП «Корюківське лісове господарство»;

КОВАЛЬЧУК Андрій Федорович – тракторист РКСЛП «Корюківкаліс»;

ОЛІЙНИК Владислав Андрійовичпровідний інженер з реалізації продукції РКСЛП «Корюківкаліс».

Почесною грамотою районної ради нагороджені:

БОРИСЕНКО  Юрій  Миколайович – лісник РКСЛП «Корюківкаліс»;

ГОПТАР  Валерій  Віталійович  – механік РКСЛП «Корюківкаліс»;

ПІКУЛА Павло Іванович – мисливствознавець ДП «Корюківське лісове господарство».

Почесною грамотою районної державної адміністрації нагороджені:

МИЛЕЙКО Наталія Володимирівна – майстер лісу Корюківського лісництва ДП «Корюківське лісове господарство»;

ХУТОРНИЙ Володимир Миколайович – водій автотранспортних засобів ремонтно-транспортного цеху ДП «Корюківське лісове господарство»;

МАКАРЕНКО Анатолій Петрович – інженер по переробці деревини РКСЛП «Корюківкаліс»;

ЗБОРЩИК Василь Петрович – лісник обходу №7 РКСЛП «Корюківкаліс».

За високий професіоналізм і сумлінну працю працівники також були нагороджені відзнаками обласного рівня та від підприємств.

Привітання в районному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємстві “Корюківкаліс”
Привітання в державному підприємстві “Корюківське лісове господарство”

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради