Корюківчанку привітали з 90-річним ювілеєм

15.10.2019

Традиція привітання довгожителів громади з ювілеями, вшанування їхньої багаторічної праці та вагомого внеску у розвиток рідного краю триває. І сьогодні секретар міської ради Світлана Олійник спільно з директором Центру надання соціальних послуг Тамарою Єрмоленко відвідали жительку міста Маслак Жанну Сергіївну, яка 14 жовтня зустріла свій 90-й день народження. Продовжити читання “Корюківчанку привітали з 90-річним ювілеєм”

15.10.2019

Три свята, об’єднані між собою вірою, силою та мужністю: День захисника України, День Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці у Корюківці відзначили 13 жовтня. Зранку біля пам’ятного знака «Воїнам-учасникам АТО – борцям за незалежність України» зібралася громада міста та гості, щоб віддати шану пам’яті загиблих на сході України та спільно помолитися за живих захисників Батьківщини. Продовжити читання “Вшанування військовослужбовців, спортивні змагання та видовищне шоу: в Корюківці атмосферно відзначили День захисника України”