29.10.2019

Для захисту конституційних прав на землю та для можливості користування відомостями з Державного земельного кадастру власникам  земельних ділянок приватної власності, землекористувачам необхідно звернутися до Центрів надання адміністративних послуг по місцю знаходження земельної ділянки з документами із землеустрою для внесення відомостей про земельну ділянку до Державного земельного кадастру. Продовжити читання “Увага! Інформація для власників та користувачів земельних ділянок Корюківського району!”

29.10.2019

64 пропозиції щодо найменування молодіжного центру, який створюється в місті, надійшло до молодіжних активістів. Ці пропозиції були винесені на розсуд громадян, і найбільше голосів набрали назви «КУБ» та «Dvizh hall». На черговій своїй зустрічі Молодіжна рада вирішила додатково винести на голосування ці варіанти. Ото ж, за посиланням https://bit.ly/2ouTOGE маєте можливість віддати свій голос за одну з назв. Продовжити читання “Вітаємо нових активістів у Молодіжній раді та пропонуємо обрати назву молодіжного центру в Корюківці!”