Жовтень 2019

Корюківська молодіжна рада розширила свій склад

10.10.2019

За три роки свого існування міська Молодіжна рада реалізувала чимало проектів, подала ініціатив, втілила в життя ідей та побажань місцевої молоді. Багато з цих заходів жителі міста оцінили на високому рівні, а тому вони відбуваються щорічно. Проекти Молодіжної ради мають як розважальний, так і спортивний та виховний характер.

Серед останніх – патріотичний забіг вулицями Корюківки до Дня захисника України, який відбудеться 13 жовтня о 13.00 з площі Героїв України, конкурс краси «MINI MISS», запланований на 2 листопада та соціальна ініціатива «NewVision» в рамках проекту #ДавайЗміни, метою якої є соціалізація дітей з девіантною поведінкою, шляхом залучення їх до створення соціальних відеороликів на актуальні теми.

Про вже втілене та ще заплановане розповідала голова Молодіжної ради Анна Станіславська на презентації, яка відбулася 4 жовтня. Тоді ж долучитися до діяльності ради виявили бажання ще чотири місцевих жителі. Відтак, Молодіжна рада об’єднує в собі 14 членів, серед яких – учні шкіл, працівники підприємств, установ і організацій, ініціативні та креативні молоді люди, які готові генерувати ідеї та втілювати їх у життя.

Про діяльність Молодіжної ради можна дізнатися на сайті Корюківської міської ради та на сторінці Молодіжної ради у facebook.

25 лютого о 14.00 год відбудеться засідання чергової четвертої сесії міської ради 8 скликання