Корюківська ветеранська організація побувала на обласному святі для ветеранів

03.10.2019

З нагоди відзначення в Україні Дня ветеранів та Міжнародного дня людей похилого віку, 1 жовтня в Чернігові відбувся святковий захід, присвячений вшануванню вагомого внеску трудівників тилу у визволення України і перемогу над нацизмом, у відбудову Чернігівщини.

У рамках заходу ветеранський актив області отримував заслужені відзнаки і вітання від радника голови обласної ради Дмитра Никоненка та заступника голови обласної ветеранської організації Анатолія Скуратовича.

Серед нагороджених активістів ветеранського руху Корюківщини – заслужений журналіст України, член Президії районної організації ветеранів, керівник прес-центру – Зоя Степанівна Шматок, якій вручили відзнаку «Почесний ветеран Чернігівщини» та жителька с. Домашлин, фельдшер із 45-річним стажем роботи Ніна Володимирівна  Киянець, яку нагородили Грамотою Чернігівської обласної організації ветеранів.

Зі сцени звучали віршовані рядки зі збірки «Ріка життя не має берегів» нашого земляка, поета – Миколи Забаровського, а хор ветеранів з Корюківки був на цьому святі одним з колективів, які дарували гарний настрій своїми виступами.

За інформацією районної організації ветеранів

28 травня о 14.00 год. відбудеться засідання чергової тридцять шостої сесії міської ради сьомого скликання (розпорядження міського голови)

Жовтень 2019