Про дисциплінарну відповідальність та врегулювання конфлікту інтересів говорили на семінарі-тренінгу

08.10.2019

Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації 7 жовтня провів тематичний короткотерміновий семінар-тренінг для працівників міської ради.

Спільно з заступником директора Центру Володимиром Бойком, заступником начальника управління по роботі з персоналом – начальником відділу проходження державної служби апарату Чернігівської ОДА Мариною Захарченко обговорювали теми дисциплінарної відповідальності посадових осіб місцевого самоврядування, відповідальності за вчинення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень, визначили шляхи врегулювання конфлікту інтересів.

Учасники семінару розглянули основні зміни Закону України «Про державну службу» та практичні аспекти проекту Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

На завершення заходу методист Центру Наталія Левченко презентувала тему брендування території як одного з факторів розвитку громади.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

Анонс заходів до Дня захисника України та Дня українського козацтва (13 жовтня, неділя)

16 жовтня о 12.00 год. у Корюківській міській раді відбудеться семінар-тренінг з питань діяльності ОСББ

17 жовтня з 11.00 до 13.00 у приміщенні Корюківської міської ради (вул.Бульварна, 6) відбудеться виїзний прийом громадян Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області

18 жовтня, відповідно до розпорядження міського голови, відбудеться засідання чергової двадцять сьомої сесії міської ради сьомого скликання. Початок: о 14.00.

Режим роботи ставків на річці Бреч

Жовтень 2019
« Вер