Про трудові відносини та соціальний захист населення – на семінарі з представниками ОТГ, соціальної, комунальної сфери, профспілок та освіти

30.10.2019

Тематичний семінар від Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, з питань організації соціального захисту населення та надання соціальних послуг відбувся сьогодні в міській раді.

Начальник Управління праці та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Катерина Тимощенко розповіла про реалізацію державної політики у сфері соціально-трудових відносин в умовах об’єднаної територіальної громади.

Також спільно з заступником директора обласного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольгою Старовойт обговорили питання організації роботи з надання соціальних послуг в об’єднаній територіальній громаді, а також специфіку соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради