У міській раді обговорювали питання обліку комунальних послуг у будинках з діючими ОСББ

16.10.2019

Зустріч представників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків з національним консультантом з підтримки створення ОСББ та розвитку їх потенціалу (ПРООН) у Чернігівській області Світланою Рожок відбулася сьогодні в міській раді. Обговорювали питання імплементації норм Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», який набув чинності цього року. Зокрема, мова йшла про  порядок встановлення загальнобудинкових вузлів обліку водопостачання і теплової енергії.

Також Світлана Рожок надала роз’яснення з питань передачі земельних ділянок з комунальної власності у власність та постійне користування ОСББ.

Подібні зустрічі відбуваються з метою всебічного інформування громадян щодо переваг реалізації права власності на своє майно шляхом створення ОСББ.