Увага! Інформація для власників та користувачів земельних ділянок Корюківського району!

29.10.2019

Для захисту конституційних прав на землю та для можливості користування відомостями з Державного земельного кадастру власникам  земельних ділянок приватної власності, землекористувачам необхідно звернутися до Центрів надання адміністративних послуг по місцю знаходження земельної ділянки з документами із землеустрою для внесення відомостей про земельну ділянку до Державного земельного кадастру.

Дана інформація стосується земельних ділянок, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, та земельних ділянок, право власності (користування) на які виникло з 2004 по 2011 роки і на які не були присвоєні кадастрові номери з різних причин.

За повідомленням
Міжрайонного управління у Корюківському та Сновському районах