Виконком міської ради розглянув низку питань

16.10.2019

На черговому засіданні виконкому, яке відбулося 16 жовтня, було прийнято рішення «Про комісійне обстеження вулично-дорожньої мережі м.Корюківка», за клопотанням Управління патрульної поліції в Чернігівській області. Рішенням створюється відповідна комісія для проведення обстеження вулично-дорожньої мережі м.Корюківка, яка, відповідно до розробленого графіка, фіксуватиме стан покриття проїзних частин, узбіч, тротуарів, забезпечення видимості та ін. За результатами обстеження визначатиметься загальний обсяг ремонтних робіт та заходи щодо ліквідації недоліків в експлуатаційному утриманні вулично-дорожньої мережі.

Враховуючи результати громадського обговорення та засідання Комісії з питань найменування об’єктів топоніміки в населених пунктах міської ради, виконком вирішив внести на розгляд сесії питання про найменування нових вулиць, запроектованих в м.Корюківка (в районі тиру).

З метою забезпечення здобуття загальної середньої освіти усіма дітьми шкільного віку, які проживають на території міської ради виконком затвердив список дітей, який на 1 вересня 2019 року виповнилося 5 років та списки дітей шкільного віку від 6 до 18 років, які постійно проживають на території ОТГ.

Також рішенням виконкому були внесені зміни до  міських Програм на 2019 рік: фінансової підтримки 9 державної пожежно-рятувальної частини (м.Корюківка) 2 державного пожежно-рятувального загону У ДСНС України в Чернігівській області та до цільової програми «Управління майном міської комунальної власності Корюківської міської територіальної громади на 2018-2020 роки».

Окрім того, виконком затвердив звіти про оцінку майна та прийняв рішення про оренду майна міської комунальної власності. За заявами громадян прийняті рішення про квартирний облік, надання матеріальної допомоги та надання дозволу на підключення до централізованої мережі водопостачання.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради