14.11.2019

Зустріч очільника Чернігівської облдержадміністрації Андрія Прокопенка з головами об’єднаних територіальних громад Чернігівщини відбулася 13 листопада.

Під час спілкування з очільником області міські, селищні та сільські голови розповіли про стан справ у своїх громадах і висловили пропозиції та ідеї щодо подальшого розвитку ОТГ в умовах децентралізації. Зокрема, йшлося про питання освітньої та медичної субвенції, ремонту доріг, оренди землі, акцизного податку, вирішення проблеми побутових відходів та інше. Продовжити читання “Ратан Ахмедов взяв участь у зустрічі голови ОДА з керівниками об’єднаних територіальних громад”

14.11.2019

На черговому засіданні члени виконкому заслухали звіт начальника фінансового відділу міської ради Олени Барсук про виконання бюджету, дохідна частина якого за 9 місяців становить 134615,3 тис.грн., видатки у сумі 131023,1 тис.грн. Звіт внесли на чергову сесію для затвердження міською радою. Прийняли рішення про перерозподіл видатків міського бюджету, чим збільшили призначення по загальному фонду міського бюджету на заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха. Продовжити читання “На засіданні виконкому прозвітували про виконання міського бюджету за 9 місяців 2019 року”