Кращим аграріям Корюківщини вручили почесні відзнаки

18.11.2019

Відзначення та вшанування сумлінної праці сільгосппрацівників району відбулося напередодні їхнього професійного свята. Вітали працівників галузі очільники району та міста, зазначаючи, що агропромисловий комплекс є пріоритетним в районі, адже в сільському господарстві трудяться всі, починаючи з окремої родини і до великих сільськогосподарських підприємств. Подякували  аграріям району за величезний титанічний труд, який було вкладено протягом поточного року для забезпечення високих показників роботи в агропромисловому комплексі району.

Кращих працівників аграрного сектору відзначили почесними нагородами. За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток галузі сільського господарства та з нагоди професійного свята нагороджені:

Почесною грамотою Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів  облдержадміністрації

Летута Микола Сергійович – тракторист ПСП «Рекорд» с.Б.Слобода

Почесною грамотою районної державної адміністрації:

– Помаз Сергій Васильович – тракторист-машиніст ПСП “Рекорд”;
– Карбовська Ольга Анатоліївна – доярка ПСП “Червоний маяк”;
– Дубина Сергій Віталійович – тракторист-машиніст ТОВ “Прибинь”;
– Філон  Сергій Олексійович – тракторист-машиніст  СТОВ “Олстас – льон”

Почесною грамотою районної ради:

– Метла Михайло Миколайович – директор ПСП “Злагода”;
– Андреєв Юрій Олександрович – тракторист-машиніст  ВСК “ім.Горького”;
– Ховдій Микола Володимирович – тракторист-машиніст ФГ “Урожай”

Почесною грамотою міської ради:

– Литвиненко Тетяна Миколаївна – доярка ВСК “ім.Горького”;
– Милейко Андрій Олександрович – тракторист-машиніст  ФГ “Урожай”;
– Петренко Василь Васильович – голова СФГ “Урожай”

Почесною  грамотою  Чернігівської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу:

– Леоненко Алла Юріївна – доярка ПСП «Злагода»;
– Дерба Іван Іванович – мірошник  ПСП «Злагода»

Почесною грамотою Корюківської районної організації профспілки працівників агропромислового розвитку:

– Придаток Вадим Олексійович – тракторист-машиніст ПСП «Злагода»
– Крисковець Василь Михайлович – головний агроном ПСП «Злагода»

Окремі слова вдячності звучали для ветеранів агропромислового комплексу, які багато років віддали роботі на благо розвитку аграрного сектору економіки країни. Гарний, святковий настрій присутнім, протягом заходу  забезпечив творчий колектив міського будинку культури.

Джерело фото: http://koradm.cg.gov.ua/

28 травня о 14.00 год. відбудеться засідання чергової тридцять шостої сесії міської ради сьомого скликання (розпорядження міського голови)

Листопад 2019