Олімпійський день: у Корюківці провели веселі старти і турнір з міні-футболу

06.11.2019

З нагоди відкриття на території Корюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 нового спортивного майданчика 6 листопада на спритність, майстерність і витривалість змагалися учні місцевих шкіл та юні спортсмени з сусідніх громад.

6 шкільних команд учнів 5-8 класів взяли участь у веселих стартах, де на них чекали спортивні естафети. За підсумками змагань перемогу здобула команда ЗОШ №1, друге місце вибороли учні ЗОШ №4, а третіми стали гімназисти.

Турнір з міні-футболу відбувся між командами дитячо-юнацьких спортивних шкіл Корюківки, Сновська, Городні та Сосниці. У підсумку «золотим призером» турніру стала команда Сосниці, «срібло» дісталося команді сновських футболістів, а трійку призерів замкнула команда з Корюківки.

Призери змагань нагороджені відзнаками і медалями, а за першість у змаганнях команди отримали переможні кубки. У кожній команді були визначені кращі гравці, які були нагороджені символічними статуетками.

Організаторами олімпійського дня виступило Відділення НОК України в Чернігівській області у співпраці з Чернігівським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Відділом освіти, культури, молоді та спорту міської ради та Корюківською ДЮСШ.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

21 листопада об 11.00 год. в історичному музеї відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Гідності та Свободи

23 листопада о 15.20 год. в Корюківському міському будинку культури відбудеться меморіальний захід з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів та акція “Запали свічку пам’яті”