Працівників соціальної сфери Корюківщини привітали з професійним святом

01.11.2019

На урочистий захід напередодні свята були запрошені трудові колективи установ соціальної сфери – управління соціального захисту населення Корюківської райдержадміністрації, Центру надання соціальних послуг Корюківської міської ради, Орлівського психоневрологічного інтернату, підрозділу Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області.

Кожна з цих установ виконує надважливу функцію – забезпечує соціальний захист населення. На цьому, під час звернень наголошували представники влади: міський голова Ратан Ахмедов, голова районної ради Віктор Чернуха та перший заступник голови райдержадміністрації Анжела Ющенко, які привітали колективи зі святом, подякували за сумлінну та самовіддану працю.

Кращих працівників соціальної сфери відзначили грамотами міської, районної ради та райдержадміністрації.

Почесною Грамотою Корюківської міської ради нагороджені:

Кириченко Марина Олександрівнасоціальний робітник  відділення соціальної допомоги вдома відділу соціального обслуговування Центру надання соціальних послуг Корюківської міської ради;

Костючок Тетяна Василівнасоціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома відділу соціального обслуговування Центру надання соціальних послуг Корюківської міської ради.

Почесною Грамотою Корюківської районної ради нагороджені:

– Захарченко Марина Анатоліївна – соціальний робітник по Рибинській сільській раді відділення соціальної допомоги вдома відділу соціального обслуговування Центру надання  соціальних послуг Корюківської міської ради;

– Кириченко Світлана Анатоліївнаголовний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсацій Управління соціального захисту населення Корюківської районної державної адміністрації.

Гаврилюк Тетяна Віталіївнафахівець із соціальної роботи відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Центру надання соціальних послуг Корюківської міської ради.

Почесною Грамотою Корюківської районної державної адміністрації нагороджені:

Ананченко Наталія Федорівнамолодша медична сестра Орловського психоневрологічного диспансеру;

– Дюба Наталія Миколаївна головний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсацій Управління соціального захисту населення Корюківської районної державної адміністрації;

Заєць Жанна Володимирівна головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності Управління соціального захисту населення Корюківської районної державної адміністрації;

Василець Ольга Олександрівна – соціальний робітник по  Домашлинській сільській раді відділення соціальної допомоги вдома відділу соціального обслуговування центру надання соціальних послуг Корюківської міської ради;

Кириченко Тетяна Іванівна – соціальний робітник по місту Корюківка відділення соціальної допомоги вдома відділу соціального обслуговування центру надання соціальних послуг Корюківської міської ради.

До привітань колег з професійним святом  приєдналися директор Центру надання соціальних послуг  Тамара  Єрмоленко  та начальник управління соціального захисту населення Світлана Самсон.

Свої музичні вітання подарували присутнім учасники зразкового ансамблю скрипалів «Віоліночки» Корюківської школи мистецтв.

Довідково:

Управління соціального захисту населення Корюківської районної державної адміністрації створено 15 грудня 2000 року. Очолює установу Світлана Самсон. Колектив нараховує 21 особу та складається з 4 відділів:

– грошових виплат і компенсацій;
– персоніфікованого обліку пільгових категорій населення;
– бухгалтерського обліку та звітності;
– у справах  ветеранів, осіб з інвалідністю та постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Управління пенсійного фонду України у  червні 2019 року було реорганізовано  в підрозділ головного управління пенсійного фонду України в Чернігівській області.  В підрозділі працює 20 спеціалістів. Очолює установу – Олександр Єрмоленко.

Центр надання соціальних послуг Корюківської міської ради створено 21 грудня 2018 року. Очолює установу – Тамара Єрмоленко. Колектив нараховує 85 соціальних фахівців та  робітників. У центрі створено 2 відділи:

1. Соціального обслуговування, який має у складі три відділення:
– відділення соціальної допомоги вдома;
– відділення організації надання адресної, натуральної та грошової допомоги;
– відділення денного перебування.

2. Відділ соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Орлівський психоневрологічний інтернат створений 18 квітня 2001 року. Очолює державну  установу  майже 30 років Іван Лантух. На сьогодні в закладі проживає 178 осіб, а штат установи нараховує 135 робітників. Інтернат утримує  підсобне господарство, що дає можливість забезпечувати себе  молочними та м’ясними продуктами.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради