Шана і вдячність – працівникам культури!

08.11.2019

9 листопада своє професійне свято відзначатимуть працівники галузі культури та майстри народного мистецтва, які роблять вагомий особистий внесок у збереження та розвиток української національної культури і традицій. Символізує це свято талант і креативність, постійний творчий пошук і бажання дарувати прекрасне. Саме такими людьми пишається сьогодні Корюківщина, яка багата на творчі особистості. Дехто з них вже багато років свого життя віддав обраній професії, а дехто поєднує роботу з улюбленою справою – художньою самодіяльністю.

Напередодні святкової дати в міській публічній бібліотеці вітали саме тих, без кого не обходиться жодна культурна подія.  Міський голова Ратан Ахмедов та представники Відділу освіти, культури, молоді та спорту дякували творчій родині громади за самовіддану працю, бажаючи нових креативних ідей і визнання.

Разом з вітаннями і побажаннями відзначили кращих діячів культури й тих, хто є невід’ємною частиною творчих колективів.

Почесною грамотою Корюківської міської ради нагороджені:

Макуха Олександр Миколайович – учасник художньої самодіяльності Корюківського міського будинку культури;

Мартинова Людмила Олексіївна – керівник художній Корюківського міського будинку культури, керівник зразкового вокального ансамблю «Ритм» Корюківського міського будинку культури;

Пінченко Катерина Олексіївна – керівник танцювального колективу «Ремікс».

Почесною  грамотою  Відділу  освіти, культури, молоді та спорту  Корюківської міської ради  нагороджені: учасниці художньої самодіяльності Корюківського міського будинку культури:

– Холявко Анна Василівна;

– Ремесник Тетяна Володимирівна;

– Мишовець Ніна Євгеніївна,

а також:

– Сахута Наталія Вікторівна – завідувач Сахутівського сільського клубу Корюківської міської ради;

– Римар Зінаїда Едуардівна – прибиральник службових приміщень Корюківського історичного музею Корюківської міської ради.

Грамотою первинної профспілкової організації працівників освіти і науки України Корюківської ОТГ нагороджені:

– Пилипенко Ганна Іванівна – прибиральник службових приміщень Корюківського міського будинку культури;

– Кир’ян Віталій Михайлович – завідуючий господарства Корюківського міського будинку культури.

Звичайно, не обійшлося і без креативу: учасники урочистого зібрання переглянули відеоролик з життя творчих колективів, підготовлений міським будинком культури.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

21 листопада об 11.00 год. в історичному музеї відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Гідності та Свободи

23 листопада о 15.20 год. в Корюківському міському будинку культури відбудеться меморіальний захід з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів та акція “Запали свічку пам’яті”