У Корюківці відкрили сучасний футбольний майданчик

06.11.2019

Сьогодні на подвір’ї міської школи №4 відбулося свято: урочисто відкрили новий спортивний об’єкт – футбольний майданчик, збудований за рахунок коштів державного бюджету та за співфінансування з міського бюджету.

З нагоди такої події школярів привітала директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації Ніна Лемеш. Грамотами і подяками Відділення НОК України в Чернігівській області був відзначений вагомий внесок жителів громади у розвиток фізичної культури, спорту та олімпійського руху на Чернігівщині.

Відзнаки отримали і Катерина Богдановська, Яна Машталір, Анастасія Рябчун та Андрій Мойсієнко, – учні школи, які мають вагомі спортивні здобутки. Школа також отримала від гостей подарунки, які стануть у пригоді для розвитку спортивного руху. Подякував усім, хто популяризує спорт і здоровий спосіб життя міський голова Ратан Ахмедов.

Директор Департаменту відмітила значне покращення спортивної інфраструктури громади. Адже новозбудований об’єкт – це вже четверте міні-футбольне поле в Корюківці, яке обов’язково мотивуватиме молодь до занять спортом. Невдовзі громада матиме і другий мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту, який будується на території міської школи №1.

Продовжили спілкуватися на тему спорту в актовій залі школи, де Ніна Лемеш, яка є відомою українською біатлоністкою та заслуженим майстром спорту України, розповіла учням про свої спортивні досягнення. В рамках спортивного уроку говорили про загальнолюдські та олімпійські цінності, знайомилися з досягненнями земляків у спорті та отримували приємні заохочувальні подарунки.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

28 травня о 14.00 год. відбудеться засідання чергової тридцять шостої сесії міської ради сьомого скликання (розпорядження міського голови)

Листопад 2019