Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України та волонтери!

05.12.2019

Щиро вітаємо вас зі святами мужності, сили волі та патріотизму – Міжнародним днем волонтера та Днем Збройних Сил України! Спільними зусиллями сьогодні ви гідно долаєте випробування на стійкість, боронячи незалежність і територіальну цілісність України.

Тож прийміть шану і вдячність за вашу доблесть та відданість обраній справі. Щира подяка тим, хто не стоїть осторонь питань патріотизму, захисту рідної землі та всіляко допомагає українській армії.

Зичимо вам міцного здоров’я, непохитності духу та віри в світле майбутнє України!

Депутати та виконавчий комітет Корюківської міської ради

У міській раді розглянули проект детального плану території

04.12.2019

4 грудня в міській раді відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території в межах населеного пункту орієнтовною площею 4,5 га по вул. Незалежності м. Корюківка Чернігівської обл.»

Оголошення про проведення слухань були оприлюднені в районній газеті «Маяк» і на сайті міської ради відповідно до чинного законодавства.

Продовжити читання “У міській раді розглянули проект детального плану території”