Головна новорічна ялинка міста запалила святкові вогні

19.12.2019

День Святого Миколая розпочинає цикл новорічних свят. І саме в цей день головна ялинка Корюківки засяяла вогнями, зібравши на свято дітей, молодь, жителів міста.

Святкування відкриття ялинки супроводжувалося театралізованим дійством та виступами творчих колективів Центру дитячої та юнацької творчості.

Дитячі розваги робили свято яскравим для найменших гостей площі, які ще й отримували солодощі від Святого Миколая.

Нагадуємо, що в рамках відзначення новорічно-різдвяних свят в місті заплановані ряд заходів. Тож запрошуємо всіх бажаючих: Продовжити читання “Головна новорічна ялинка міста запалила святкові вогні”

У Корюківці розпочав роботу центр обслуговування клієнтів ТОВ «Енера Чернігів»

19.12.2019

Урочисте відкриття Центру, який обслуговуватиме споживачів з міста Корюківка, Корюківського району і 6 сільських рад Сосницького району (а це 15 тисяч побутових споживачів та 400 юридичних), відбулося 18 грудня.

Тепер абонентам не потрібно довго шукати необхідного фахівця, адже розв’язати всі питання можна в центрі. Продовжити читання “У Корюківці розпочав роботу центр обслуговування клієнтів ТОВ «Енера Чернігів»”