Бюджет-2020, міські програми та Молодіжний центр: у Корюківці відбулася 31 сесія міської ради

18.12.2019

Заключне в цьому році засідання сесії міської ради 17 грудня розпочалося з затвердження міського бюджету на 2020 рік. Відповідним рішенням передбачене фінансове забезпечення різних сфер життєдіяльності громади: освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства, культури, спорту, економічної та іншої діяльності. Видатки на ремонт доріг заплановані на рівні поточного року, також планується завершення поточного будівництва об’єктів.

Депутати затвердили мережу розпорядників і одержувачів коштів місцевого бюджету Корюківської міської ради на 2020 рік, внесли зміни до діючих міських програм та затвердили на наступні роки:

– Програму розвитку, фінансової підтримки та поповнення статутних фондів комунальних підприємств Корюківської міської ради;

– Програму «Членські внески на 2020 рік»;

– Програму створення чи коригування містобудівної документації та регулювання земельних відносин н 2020-2022 роки»;

– Програму стимулювання створення, фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та впровадження енергозбереження в будинках ОСББ на 2020-2022 роки»;

– Програму запобігання безпритульності та розмноженню  бродячих тварин на території населених пунктів Корюківської міської територіальної громадина 2020-2022 роки»;

– Програму організації суспільно корисних робіт для правопорушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, на території Корюківської міської територіальної громади  на 2020-2022 роки»;

– Програму підтримки розвитку вторинної медичної допомоги на території Корюківської міської територіальної громади на 2020-2022 роки»;

– Програму розвитку та фінансової підтримки Корюківського міського молодіжного центру «КУБ» Корюківської  міської ради на 2020-2022 роки»;

Програму «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет жителів Корюківської міської територіальної громади на 2020 рік»;

Програму компенсації затрат КП «Корюківкаводоканал» на очистку притоків додаткових вод до системи централізованого водовідведення в м. Корюківка на 2020 рік»;

– Програму «Шкільне харчування» на 2020-2021 роки.

За рішенням сесії також створено Корюківський міський молодіжний центр «КУБ», який буде комунальним закладом Корюківської міської ради. Рішенням затвердили Положення про Молодіжний центр, яким він керуватиметься у своїй роботі. Метою діяльності Молодіжного центру є сприяння соціалізації та самореалізації молоді; інтелектуальному, моральному, духовному розвитку молоді, реалізації її творчого потенціалу; національно-патріотичному вихованню молоді; популяризації здорового способу життя молоді; працевлаштуванню молоді та зайнятості у вільний час, молодіжному підприємництву; забезпеченню громадянської освіти молоді та розвитку волонтерства; підвищенню рівня мобільності молоді.

Також на засіданні був затверджений план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік, прийняті рішення з ряду майнових і земельних питань.

На завершення депутати вирішили звернутися до Верховної Ради України, Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, народного депутата України Максима Зуєва щодо підтримки законопроєкту № 2231 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні пального та частини акцизного податку з ввезеного на митну територію України пального до місцевих бюджетів у 2020 році)».

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради