До уваги водіїв! На Чернігівщині погіршення погодних умов

02.12.2019

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області попереджає водіїв про погіршення погодних умов з 3 грудня. Це може стати причиною ускладнення ситуації на шляхах. За повідомленням Укргідрометцентру, в області вже цієї ночі очікуються сніг та ожеледиця.

Вкотре звертаємо увагу водіїв та пішоходів на необхідність дотримання правил безпеки дорожнього руху.

Погодні умови впливають на стан покриття доріг. Тому необхідно дотримуватися безпечної швидкості, уникати різких поворотів та ризикованих маневрів, тримати дистанцію, пристібатися пасками безпеки.

Водії мають пам’ятати: взимку на дорозі слід бути особливо уважними. Головне — їхати повільно та обережно. Крім того, обов’язково використовувати зимову гуму та пристрої проти ковзання на колесах. Автотранспорт має бути укомплектований тросами та лопатами.

У випадку різкого погіршення погодних умов із високою ймовірністю утворення транспортних заторів, водії та перевізники можуть перечекати зимову негоду на майданчиках відстою або об’єктах дорожнього сервісу, не наражаючи себе та інших користувачів доріг на небезпеку. Їх перелік можна знайти за посиланням.

Дорожні служби області знаходитимуться в режимі цілодобового чергування. Планується проведення робіт з очистки та обробки покриття протиожеледними сумішами.

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на автомобільних дорогах області та надання інформації про стан проїзду працює цілодобово гаряча лінія Служби автомобільних доріг за телефонами:

За інформацією Служби автомобільних доріг
у Чернігівській області

6 грудня о 12.00 год. відбудеться засідання позачергової 30 сесії міської ради сьомого скликання (розпорядження міського голови)

13 грудня об 11.00 год. в Корюківському історичному музеї відбудеться тематичний захід до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та покладання квітів до пам’ятника «Героям Чорнобиля»

Режим роботи ставків на річці Бреч

Грудень 2019
« Лис