Дорогі земляки!

28.12.2019

Вітаємо вас з прийдешніми святами – Новим роком та Різдвом Христовим!

Для всіх нас рік, що минає, був насичений важливими подіями, напруженою працею та звершеннями. Він подарував радість зустрічей та відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід. Спільними зусиллями ми долали складнощі, будували плани та втілювали їх у життя.

Виловлюємо вдячність усім вам за ініціативи, сумлінну працю, цікаві ідеї, всіляку підтримку та любов до рідного краю і до України.

Хай рік новий наповнить ваше життя новим змістом, додасть оптимізму, принесе достаток та примножить добробут ваших родин. Нехай виправдаються всі ваші надії, міцне здоров’я сприяє цілеспрямованому руху до мрії, а світла атмосфера Різдва Христового вселить у ваші душі віру в успішність кожного наступного дня!

Депутати та виконавчий комітет
Корюківської міської ради