Енергетиків Корюківщини привітали з професійним святом

21.12.2019

22 грудня професійне свято відзначають працівники енергетичної галузі країни. Це день визнання заслуг енергетиків в економічному розвитку, удосконалюванні й підтримці повсякденного життя населення. Напередодні свята трудовий колектив Корюківського району електричних мереж вітали міський голова Ратан Ахмедов та голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко. Керівники відзначили злагоджену роботу підприємства та позитивні зміни в якості надання послуг споживачам.

До присутніх звернувся директор Корюківського РЕМу Олег Герасименко, який подякував колегам за сумлінну працю.

Відзнаки від підприємства та профспілкової організації отримали кращі працівники. За особливі досягнення в роботі та високий професіоналізм Почесною грамотою Корюківської міської ради нагороджені:

– Герасименко Олег Михайлович директор Корюківського РЕМу;

– Мисник Віктор Олексійовича електромонтер оперативно-виїзної бригади 5 групи оперативно-диспетчерської групи Корюківського РЕМу.

Почесною грамотою Корюківської районної державної адміністрації нагороджений:

– Погорелов Ігор Миколайович – електромонтер з експлуатації розподільних мереж 4 групи Холминської дільниці з експлуатації електромереж №3 Корюківського РЕМу.

Почесною грамотою Корюківської районної ради нагороджений:

– Афанасенко Валерій Миколайович – електромонтер оперативно-виїзної бригади 5 групи оперативно-диспетчерської групи Корюківського РЕМ.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради