«Пряникова Корюківка» запрошує на казкову виставку

21.12.2019

Сьогодні в Корюківському історичному музеї відбулося довгоочікуване відкриття «смачної» виставки – «Пряникова Корюківка».

На пропозицію долучитися до представлення міста у вигляді випічки відгукнулися майстрині-професіонали та початківці.

Катерина Пуценко з Наумівки, корюківчанки Лілія Голуб, Світлана Кугук, Валентина Клюй, Наталія Бабич, Наталія Хомко, Ірина Мирошниченко, Юлія Лях, Катерина Ткаченко, Алла Кун, Людмила Бабич, Катерина Онищук поділилися власними історіями створення пряникових будиночків, які в сукупності створили чудову презентацію міста. Серед їстівних об’єктів експозиції – будівля міської ради, райдержадміністрації, податкової інспекції, офіс КФТП, міський будинок культури, будинок культури КФТП, центр зайнятості, адмінприміщення Корюківського лісгоспу, будівлі закладів освіти: гімназії, ЗОШ №4, дитсадків «Веселка», «Дельфін» та ін.

Від імені всіх жителів громади і гостей міста за спільну роботу працівникам музею і майстриням подякували представники міської ради та відвідувачі музею. За свою творчу роботу організатори і учасники виставки отримали заохочувальні подарунки.

Виставка діятиме протягом новорічно-різдвяних свят, а будиночки з виставки можна буде придбати (деталі за тел. 2-26-98, Корюківський історичний музей).

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради