У міській раді розглянули проект детального плану території

04.12.2019

4 грудня в міській раді відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території в межах населеного пункту орієнтовною площею 4,5 га по вул. Незалежності м. Корюківка Чернігівської обл.»

Оголошення про проведення слухань були оприлюднені в районній газеті «Маяк» і на сайті міської ради відповідно до чинного законодавства.

Нагадуємо, що зауваження та пропозиції відносно реалізації містобудівної документації з боку громадськості подаються у строк, визначений для проведення процедури громадського обговорення, який не може становити менш як 30 днів з дати оприлюднення проекту містобудівної документації на місцевому рівні та повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації. Пропозиції з вказаного детального плану подаються у письмовій формі до Корюківської міської ради до 17 грудня включно.

З проектною містобудівною документацією можна ознайомитися за посиланнями:

Схема розташування земельної ділянки

План існуючого використання території

Проектний план, схема планувальних обмежень

Грудень 2019