Скликається позачергова тридцять друга сесія міської ради сьомого скликання

22.01.2020

27 січня о 10.00 год. відбудеться засідання позачергової тридцять другої сесії міської ради сьомого скликання. Відповідне розпорядження підписав міський голова 22 січня.

На розгляд сесії виносяться питання:

– Про внесення змін до рішення тридцять першої сесії Корюківської міської ради сьомого скликання  від 17.12.2019 року «Про міський бюджет на 2020 рік». Продовжити читання “Скликається позачергова тридцять друга сесія міської ради сьомого скликання”

У Корюківці відзначили День Соборності України

22.01.2020

22 січня 1919 року відбулася знакова подія для українського народу – проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

Відтоді утворилася соборна українська держава, яка об’єднала українців у єдину міцну націю. З 1999 року ця дата відзначається офіційно, щороку нагадуючи нам про важливість єдності народу та збереження національної ідентичності. Продовжити читання “У Корюківці відзначили День Соборності України”

Шановні земляки!

22.01.2020

22 січня для нашої країни є пам’ятною та визначною датою. В цей день ми відзначаємо свято Соборності України, вшановуючи подвиги і жертви, принесені українським народом на вівтар незалежності, соборності та державності.

Вітаємо зі святом єдності! Зичимо мудрих рішень, незламної віри, добробуту і злагоди в родинах. Пам’ятаймо, що від згуртованості кожного із нас залежить подальший шлях України до демократичних перетворень, формування національної свідомості та патріотизму.

Депутати та виконавчий комітет
Корюківської міської ради