Корюківський молодіжний центр розпочав роботу та запрошує молодь до співпраці!

27.01.2020

Цими вихідними у Корюківці запрацював міський молодіжний центр «КУБ», основною метою якого є вирішення питань соціального становлення та розвитку молоді.

На відкритті, яке відбулося 25 січня, директор центру Володимир Онищук та його заступник Анна Станіславська висловлювали вдячність усім, хто долучився до створення цього простору.

Вітали молодь з урочистою подією: міський голова Ратан Ахмедов, завідувач сектору культури та культурно-масової роботи міської ради Алла Кун, жителі міста, які постійно долучаються до реалізації молодіжних ініціатив, молодіжні активісти з Чернігова, Ніжина, Мени, Городні.

Як і належить, «КУБ» отримав від гостей корисні і творчі подарунки, а також побажання успішної діяльності.

Серед запланованих заходів «КУБу» – турніри з гри «Мафія», участь в організації та проведенні міських масових заходів, конкурси краси і талантів, мистецькі вечори, еко-акції, родинні та спортивні заходи, дитячі фестивалі, молодіжні форуми, благодійні акції та ін.

Долучайтеся до молодіжного руху і слідкуйте за подіями КМЦ «КУБ» на сторінці центру в мережі Фейсбук

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради