Про значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель

10.01.2020

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України  (далі – Кодекс) повідомляє, що значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та  інших земель  несільськогосподарського призначення за 2019 рік становить 1,0.

Додатково інформуємо, що відповідно до пункту 286.2 статті 286 Кодексу платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і подають контролюючому органу податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому  ст. 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

Крім того, зазначаємо, що відповідно до Методики нормативної грошової оцінки земель населених пунктів,  Методики нормативної грошової  оцінки земель несільськогосподарського призначення (крім земель населених пунктів) та Методики нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення,  передбачено, що у разі подання заяви в електронній формі витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки або  мотивована  відмова  у наданні такого витягу  видаються в електронній формі технічними засобами телекомунікацій з накладенням кваліфікованого електронного підпису, а за бажанням заявника можуть також надаватися у паперовому вигляді.

28 травня о 14.00 год. відбудеться засідання чергової тридцять шостої сесії міської ради сьомого скликання (розпорядження міського голови)

Січень 2020