Зміни до бюджету та налагодження співробітництва територіальних громад: відбулася позачергова сесія міської ради

27.01.2020

Наприкінці минулого року депутати міської ради затвердили ряд цільових програм, спрямованих на розвиток усіх сфер життєдіяльності громади. Серед пріоритетних – програми підтримки та розвитку медицини.

Рішенням тридцять другої сесії, яка відбулася 27 січня цього року, міська рада внесла зміни до міського бюджету на 2020 рік, виділивши 2 млн. грн. на утримання комунального некомерційного підприємства «Корюківська центральна районна лікарня».

Вказані кошти передбачені на виплату заробітної плати медичним працівникам, плату за енергоносії, інші поточні видатки: медикаменти, продукти харчування, видатки на відрядження.

Депутати міської ради щороку направляють значну частину бюджету на утримання ЦРЛ, підтримуючи таким чином ініціативи подальшого розвитку лікарні. Уже сьогодні ЦРЛ має достатній рівень медичного оснащення та широкий спектр надання послуг, тому вона визначена однією з п’яти лікарень інтенсивного лікування першого рівня в області.

Також на сесії депутати схвалити проєкт договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проєкту «Організації пасажироперевезення у віддалених малонаселених пунктах півночі Чернігівської області через розвиток співробітництва територіальних громад». У проєкті передбачається участь Корюківської, Сосницької, Городнянської, Семенівської, Сновської, Холминської, Новгород-Сіверської, Коропської, Тупичівської та Менської ОТГ.

Метою реалізації проєкту є налагодження транспортного обслуговування мешканців віддалених малонаселених пунктів півночі Чернігівщини шляхом формування оптимальної схеми (мережі) маршрутів, сприяння організаційно-технічному забезпеченню роботи автоперевізників та відповідного інформування населення охопленої території. Проєкт буде подано для оцінювання й попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради