07.02.2020

6 лютого відбулося засідання 33-ї сесії міської ради, на якій депутати розглянули більше70 питань. Зокрема, рішенням сесії затвердили звіт про виконання міського бюджету за 2019 рік та внесли зміни до міського бюджету на поточний рік. Депутати затвердили орієнтовний план роботи міської ради, порядок формування кадрового резерву у Корюківській міській раді, затвердили міську програму підтримки місцевої пожежно-рятувальної частини та внесли зміни до діючих програм. У зв’язку з кадровими призначеннями рішенням сесії були змінені склади комісій та виконкому міської ради. Продовжити читання “Депутати міської ради розглянули бюджетні, майнові, земельні питання та звертатимуться до керівництва держави щодо актуальних питань”