Розділи порталуПогода

Депутати міської ради розглянули бюджетні, майнові, земельні питання та звертатимуться до керівництва держави щодо актуальних питань

07.02.2020

6 лютого відбулося засідання 33-ї сесії міської ради, на якій депутати розглянули більше70 питань. Зокрема, рішенням сесії затвердили звіт про виконання міського бюджету за 2019 рік та внесли зміни до міського бюджету на поточний рік. Депутати затвердили орієнтовний план роботи міської ради, порядок формування кадрового резерву у Корюківській міській раді, затвердили міську програму підтримки місцевої пожежно-рятувальної частини та внесли зміни до діючих програм. У зв’язку з кадровими призначеннями рішенням сесії були змінені склади комісій та виконкому міської ради.

Майнові рішення ухвалили щодо прийняття у міську комунальну власність амбулаторії в с.Наумівки та станції перекачки стічних вод в с.Сядрине; щодо передачі та списання майна. За клопотанням Відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради депутати прийняли рішення щодо ліквідації комунального закладу «Зелений гай».

У блоці земельних питань були прийняті рішення щодо надання земельних ділянок в оренду та постійне користування, розірвання та поновлення договорів оренди (суборенди) землі, прийняття земельних ділянок у комунальну власність, про приватизацію земельних ділянок та ін.

На завершення депутати схвалили звернення до вищого керівництва держави та відповідних органів щодо усунення питань, зумовлених змінами в оплаті послуг з постачання та розподілу природного газу, а також щодо здійснення перерахунку міжбюджетних трансфертів (освітня субвенція та реверсна дотація) у зв’язку з доєднанням  у 2019 році до Корюківської ОТГ Домашллинської,Олександрівської та Савинківської сільських рад.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

Мапа міста
Мапа міста
Путівник Корюківщиною
Корисні посилання
Портал об’єднаних громад України

Анонси
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829