Корюківська міська рада інформує

10.02.2020

Інформація Корюківської міської ради  про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки
Назва об’єкта:

– Прибудинкова територія (тверде покриття) в місті Корюківка, з вул. Шевченка до будівлі по вул. Вокзальна, 9, площею 1200 кв.м.

– Прибудинкова територія (тверде покриття) житлового будинку в місті Корюківка по вул. Вокзальна,3, площею 1000 кв.м.

– Прибудинкова територія (тверде покриття) житлових будинків в місті Корюківка, вул. Шевченка, 79-81, площею 1632 кв.м.

– Дорога з твердим покриттям в місті Корюківка по вул. Чехова, площею 1300 кв.м.

Мета проведення оцінки: для цілей бухгалтерського обліку

Претендентам потрібно подати в запечатаному конверті документацію з описом підтвердних документів:

– заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

– копія установчого документа претендента;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);

– пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення

конкурсу.

Конкурсна  пропозиція  претендента  подається  за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу у запечатаному конверті  і  має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання   робіт.

Строк виконання робіт – до 7 календарних днів від дати підписання договору (після отримання необхідної документації).

Конкурс відбудеться 25.02.2020 року о 11 год. за адресою: 15300, м. Корюківка, вул. Бульварна, 6.

Телефон для довідок (04657) 2-13-79.

Лютий 2020