Розділи порталуПогода

На засіданні виконкому розглянули майнові, бюджетні та інші питання

27.02.2020

Серед бюджетних питань на засіданні виконавчого комітету 26 лютого було питання спрямування близько 1,1 млн грн на реконструкцію каналізаційної насосної станції та каналізаційного колектору по вул. Вокзальна 8 Б в м. Корюківка. Дані кошти – це надходження екологічного податку до обласного бюджету, виділені у лютому міському бюджету на здійснення природоохоронних заходів.

З метою забезпечення роботи органу реєстрації Корюківської міської ради виконком затвердив форму адміністративного протоколу та визначив уповноважених осіб зі складання адміністративних протоколів за порушення ст. 197-198 КУпАП та надання їм інших повноважень у сфері реєстрації місця проживання.

Зазначені статті передбачають адміністративну відповідальність за проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання та за умисне зіпсуття паспорта чи втрату його з необережності

Відповідно, визначені представники відділів міської ради та виконуючі обов’язки старост старостинських округів, уповноважені складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями; виносити постанови у справі про адміністративні правопорушення на місці вчинення правопорушень; подавати відомості до відділу ведення Державного реєстру виборців Корюківської районної державної адміністрації про:

– громадян України, зареєстрованих за місцем проживання на території Корюківської міської ради, яким протягом наступного місяця виповниться 18 років,

– виборців, які протягом попереднього місяця зареєстрували своє місце проживання на території Корюківської міської ради,

– виборців, які протягом попереднього місяця зняті з реєстрації за місцем проживання на території Корюківської міської ради.

У цьому році запланований поточний ремонт системи централізованого водопостачання в с. Савинки, у зв’язку з чим виконком надав дозвіл КП «Убідьське» Корюківської міської ради на здійснення попередньої оплати зазначених робіт.

Окрім іншого, рішенням виконкому сформовані переліки потенційних об’єктів, що підлягають передачі в оренду на аукціоні та без проведення аукціону; прийняте рішення передати в оренду комунальному некомерційному підприємству «Корюківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Корюківської районної ради будівлю амбулаторії загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря) в с. Наумівка для надання первинної медичної допомоги громадянам, терміном на 2 роки 11 місяців.

Також прийняті рішення про надання матеріальної допомоги жителям громади за їх зверненнями.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

Мапа міста
Мапа міста
Путівник Корюківщиною
Корисні посилання
Портал об’єднаних громад України

Анонси
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829